Sanal Sekreter | Telefon Yanıtlama ve Sekreter Hizmeti
0(212) 988 1919

SANAL SEKRETER : Şirketler için Sanal Sekreter Hizmeti

Size özel sekreterlik hizmeti sunuyoruz. Telefonlarınızı yanıtlıyoruz, kayıtlar alıyoruz, arayanları bilgilendiriyoruz. Dilerseniz arayan kişileri, cep telefonunuza bağlıyoruz.

Profesyonel Sanal Sekreter Hizmeti

Telefon Yanıtlama, Bilgilendirme, Cep Telefonlarınıza Aktarma

Gelişen teknolojiyle birlikte iş yaşamı yeniden şekillendi. Eski yöntemler neredeyse tümüyle değişti. Klasörler, sayfa sayfa kâğıt yığınları, hesap defterleri yerini küçük bilgisayarlara, akıllı tabletlere, telefonlara bıraktı. Birçok yeni istihdam alanı oluştu.

Özetle, geçmişten günümüze pek çok şey değişti. Ofisinizi arayanları, sizinle görüşmek ya da ürünleriniz hakkında bilgi almak isteyenleri doğru şekilde yanıtlayabilecek bir sekretere ihtiyacınızın olduğu gerçeği ise hiç değişmeden önemini koruyor. İşte bu konuda Sanal Sekreter Hizmetimiz devreye giriyor.

Ofisinizde çalıştıracağınız bir sekreterden çok daha düşük bir maliyetle, profesyonel sanal sekreterlik hizmeti alma imkânı sunuyoruz.

Şirketler için Sanal Sekreter Hizmeti Nedir?

Kullanımı hızla artan Sanal Sekreter Hizmeti nedir?

Bu sorunun cevabını vermeden önce, kurumsal ve güvenilir bir firmayla çalışmanız gerektiğini belirtmekte yarar var.

Şirketler için Sanal Sekreter Hizmeti sunmaya başlamamızın çıkış nedeni, bizimle çalışacak olan müşterilerimizi; personel aramak, güvenilir personel bulmak, mülakatlar gerçekleştirmek, kişinin sosyal haklarına yönelik yükümlülük almak, sürekli personel değişikliğine gitmek zorunda kalmak gibi sıkıntılardan kurtarmaktı.
Bugün yaptığımız işler ve edindiğimiz önemli referanslar sayesinde fark ediyoruz ki, doğru yoldayız.

Merkez ofisimizde, sizin bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, işletmeniz için bir santral kurarak ve dilerseniz bir sabit telefon numaramızı da kullanımınıza tahsis ederek işe başlıyoruz.

Aslında adı Sanal Sekreter olsa da verilen hizmet gerçek bir sekreterlik, asistanlık hizmetidir. Sanal Sekreteriniz size gelen telefonları yanıtlar, arayan kişinin kaydını tutar ve müsait olduğunuz durumlarda cep telefonunuzdan size bağlar. Talep etmeniz durumunda siparişlerinizi alır, ürün ve hizmetlerinize ilişkin bilgi verir.

Sanal Sekreter Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sanal Sekreter Hizmeti alırken, hizmet alacağınız firmanın güvenilirliğine, hizmet verecek sanal asistanların çözüm odaklı, iletişim gücü yüksek ve profesyonel olmasına dikkat etmelisiniz.

Arayanların profesyonel ve dinamik bir ses ile karşılanması, firmanızın saygınlığı ve müşterilerinizin firmanız hakkındaki genel yargısı açısından son derece önemlidir.

Bir şirket sahibiyseniz, ofiste bulunmadığınız, toplantıda olduğunuz zamanlarda arayanların şirketinize ulaşamamasından hoşlanmazsınız. Çünkü verdiğiniz hizmet, sattığınız ürün ile ilgilenen müşterinin ne zaman arayacağı belli olmaz.

Sanal Sekreter Hizmeti alırsanız, nerede olursanız olun arayan kişinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ulaşılamadığınız durumlarda arayanların profesyonel şekilde karşılandığını, iletişim bilgilerinin ve taleplerinin eksiksiz not alındığını, hizmetinizin ve ürünlerinizin doğru anlatıldığını bilirsiniz. Arka planda sekretarya işleriniz sorunsuz yürürken siz istediğiniz projeye odaklanarak işinizi geliştirebilirsiniz.

SANAL SEKRETER

0(212) 988 1919

Telefon Yanıtlama, Aktarma, Çağrı Merkezi; İstanbul ve Tüm Türkiye'de!