Sanal Sekreter | Telefon Yanıtlama ve Sekreter Hizmeti
0(212) 988 1919

Bir sekreter istihdam etmenize gerek kalmadan telefonlarınızın profesyonelce yanıtlanması SANAL SEKRETER hizmetinin kısa bir özetidir.

Detaylı anlatacak olursak;

Sanal Sekreter, bir sekreter istihdam etseniz 'telefon yanıtlamak ve iletişim yönetimi' anlamında ne bekliyorsanız 'çok daha iyisini' sizin için yapar.

NASIL YAPIYORUZ?

Sabit bir telefon numarasını ya da 850'li bir kurumsal numarayı kullanımınıza sunuyoruz. (Dilerseniz mevcut numaranızı kullanabilirsiniz) İşinize özel, profesyonel bir karşılama anonsu hazırlıyoruz. Şirketinizi arayanlar öncelikle firmanızın profesyonel karşılama anonsu ile karşılanıyor. Akabinde, işiniz için görevlendirilmiş sekreterlerimizden birisi çağrıyı karşılıyor. Arayan kişi kimdir, hangi konu ile ilgili görüşmek ister, iletişim bilgileri nedir ve varsa başka bilgi taleplerini öğreniyor, dilediğiniz ön bilgilendirmeleri yapıyor. Akabinde "Sizi ilgili kişiye aktarıyorum" şeklinde bilgilendirip, arayan kişiyi hatta müzik dinleterek bekletirken, sizi cep telefonunuzdan arıyor. Arayan kişi hakkında bilgi vererek, müsaitlik durumunuzu soruyor. Müsaitseniz, ofisinizde diğer odadaymışsınız gibi arayan kişiyi cep telefonunuza bağlıyor. Müsait değilseniz, arayan kişiye geri dönerek "Yetkilimiz şu anda müsait değiller fakat ilk uygun zamanda size geri dönüş yapacaklar" diyerek ya da belirttiğiniz özel bir mazeret varsa onu ileterek görüşmeyi sonlandırıyor.

Görüşmenin ardından arayan kişinin bilgilerini derhal size e-mail yoluyla bildiriyoruz. Dilerseniz size tanımlayacağımız kullanıcı adı ve şifre ile sistemimize giriş yaparak tüm arayan kayıtlarınızı eş zamanlı olarak inceleyebilirsiniz.

Sizi uğraştırmayan, kolaylıkla hizmeti başlatabileceğimiz bir süreç izliyoruz. İşinizi ve taleplerinizi öğrenip, derhal anonslarınızı hazırlıyoruz, mini çağrı merkezinizi kuruyoruz. Biz hazırlanırken siz hiçbir şey yapmıyorsunuz :) ...

Kısacası süreci başlatmak için bizi aramanız yeterli; 0(212) 988 1919

Taahhüt vermiyorsunuz. Kurulum ücreti almıyoruz, anonsunuzu ücretsiz hazırlıyoruz. LİMİTSİZ çağrı alabilirsiniz.

Cep telefonunuza aktarım yaptığımızda kesinlikle bir ücret ödemezsiniz. SABİT FİYAT güvencesi ile çalışıyoruz.

Hizmet aldığımız telekom operatöründen, bir sabit telefon numarasını ücretsiz olarak kullanımınıza sunabiliriz.

Hizmet aldığımız telekom operatöründen, 0(850) kodlu bir telefon numarasını ücretsiz olarak kullanımınıza sunabiliriz.

Sizin için bir fax sistemi kurabiliriz, fax numarası sağlayabiliriz. Gelecek olan faxlarınızı derhal e-mailinize iletebiliriz.

İşini, ürünlerini, hizmetlerini hukuki sınırlar içerisinde sürdüren tüm "vergi mükellefleri" ve "vergi mükellefi olmayan" bireyler, işletmeler, hekimler, avukatlar, sanatçılar, freelance çalışanlar ve bireysel hizmet almak isteyenler SANAL SEKRETER kullanabilirler.

Bulunduğunuz ilde bir temsilciliğimiz yoksa ve kriterleri sağlıyorsanız ortaklığımıza katılabilirsiniz. Sitemizde yer alan Ortaklık bölümünü incelemenizi öneririz.