Sanal Sekreter | Telefon Yanıtlama ve Sekreter Hizmeti
0(212) 988 1919

Sanal Sekreter Nedir?

İş yerinizde sekreteriniz olmasa da Sanal Sekreter Hizmeti kapsamında telefonlarınızı yanıtlıyoruz. Müşterilerinize işinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatıyoruz, notlar alıyoruz. Gerekli ön görüşmenin ardından, arayan kişileri cep telefonunuza bağlıyoruz.

Sanal Sekreter, Gerçek Bir Sekreter Hizmetidir. Ekonomik ve Profesyonel Bir Çözümdür.

  • Sanal Sekreter : Telefonlarınızı Yanıtlıyoruz, Cebinize Aktarıyoruz.
  • Ücretsiz Kurulum : Ücretsiz Anons, Ücretsiz Santral Altyapısı
  • Taahhüt Yok : Dilediğiniz Zaman Hizmeti Durdurabilirsiniz.
  • Limitsiz Hizmet : Telefonlarınızı Limit Koymadan Yanıtlıyoruz.
  • Ücret İade Güvencesi : Ücret İade Güvencesi Sunuyoruz.

Sanal Sekreter Hizmeti hakkında detaylı anlatım için tıklayınız.

0(212) 988 1919

SANAL SEKRETERLİK : Sanal Sekreter Nedir?

Sanal Sekreter Nedir?

Sanal Sekreter Hizmeti Almaya Nasıl Başlarız?

Taahhüt Yok. Limit Yok. Kurulum Ücreti Yok.

Sanal Sekreter Hizmeti, sizi tanımakla başlar. İşinizi, işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, ekibinizi tam olarak anladığımızda, Sanal Sekreter Hizmeti sizin için çok faydalı bir çözüm olacaktır.

Sanal Sekreter Hizmeti'ni Nasıl Alabilirim?

Sanal Sekreter Hizmeti için karar vermek yeterli.

Bizi aradığınızda (0212-988-1919) neredeyse hiçbir iş yükü ile karşılaşmadan, derhal Sanal Sekreter Hizmeti alabilmeniz için size yardımcı oluyoruz. Kısa ve net sorularla ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz.

Başlatacağımız Sanal Sekreter Hizmeti için öncelikle müzik eşliğinde profesyonel bir anons hazırlamayı öneriyoruz. Bu anonsu 'ücretsiz' olarak biz hazırlıyoruz. Unvanınız ve/veya markanız ile başlayan, profesyonel anonstan sonra canlı sekreterlerimiz telefonlarınızı yanıtlıyor.

Örneğin; Enpama'ya hoş geldiniz; müşteri hizmetlerine bağlanmak için lütfen sıfırı tuşlayınız. gibi bir karşılama anonsunun ardından, sekreterlerimiz telefonunuzu '... Şirketi, iyi günler. Ben ...; size nasıl yardımcı olabilirim?' şeklinde yanıtlıyorlar.

Arayan kişinin kim olduğu, arama gerekçesi, kimi aradığı, iletişim bilgisi gibi detayları, gelişmiş CRM sistemimize kaydediyoruz. Akabinde, sizin önceden belirlediğiniz ölçüde arayan kişiye yanıtlar veriyoruz; işinizi, işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatıyoruz. Siparişlerinizi kaydediyoruz, arayanlara sipariş durumu hakkında bilgi veriyoruz.

... Arayanların, sizinle ya da ekibinizden birisi ile görüşmeyi talep etmesi ya da gerekli olması durumunda, arayan kişiye kendisini derhal 'yetkili kişiye aktaracağımızı' belirtiyoruz ve santralde müzik eşliğinde bekletiyoruz. Bu aşamada sizi ya da ilgili çalışma arkadaşınızı cep telefonunuzdan arıyoruz. Müsait olmanız durumunda, hatta bekleyen müşteriniz hakkında, sizi bilgilendiriyoruz ve kabul ederseniz, arayan kişiyi siz ofiste diğer odadaymışçasına cep telefonunuza aktarıyoruz. Aradığımızda siz müsait değilseniz, telefonunuz kapalıysa ya da meşgulse, sizi aradığımızda çağrımızı meşgule aldıysanız, hattınızda müzik eşliğinde bekletmekte olduğumuz müşterinize geri dönüyoruz. 'Yetkilimizin şu anda müsait olamadığını ama ilk uygun zamanda kendilerini arayacağımızı' ileterek görüşmeyi nezaketle sonlandırıyoruz.

Tüm bu aşamaları CRM sistemimize kaydetmiş oluyoruz. Bu kayıtlarımızı anında, size ve istediğiniz herkese e-mail ile gönderiyoruz. Dilediğiniz zaman, CRM sistemimizdeki tüm kayıtları düzenli birer Excel ya da .pdf formatında bizden alabilirsiniz. Her zaman da CRM sistemimize 'kullanıcı adı ve şifreniz' ile giriş yaparak, tüm kayıtlarınızı görebilirsiniz, işlemleri eş zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Hekimler, diyetisyenler, psikologlar vb. meslek grupları için koordine biçimde RANDEVU YÖNETİM HİZMETİ de sağlamaktayız. Sanal Sekreter hakkındaki tüm sorularınızı memnuniyetle yanıtlayabiliriz.